فیدرمیکسر

با توجه به اینکه دام ها نقش مهمی را در تامین نیاز های پروتئینی و لبنیاتی برای جامعه ایفا می کنند . اگر غذای مخلوط شده ی دام، با کیفیت و اصولی تر مخلوط شود بهتر جذب شده و افزایش قابل توجه تولید شیر ، گوشت و سلامت دام را به همراه دارد که استفاده از ماشین آلات، با تکنولوژی روز این موارد را محقق خواهد ساخت . شرکت زرین دوش پارس ماشین آلاتی از قبیل فیدر میکسر ، آسیاب میکسر ، سیلوتراش را برای بالا بردن سطح کیفیت خوراک دام در دسترس عموم دامداران عزیز قرار می دهد.

فیدرمیکسر زرین دوش پارس

در میان ادوات بروز دامداری، دستگاه فیدر میکسر یکی از مهم ترین دستگاه ها برای دامداری های نیمه صنعتی و تمام صنعتی این دستگاه است. دستگاه فیدر میکسر بدلیل توضیع درست جیره خوراک دام باعث بهره بری 40 % تولید شیر و در واحد های پرواری باعث رشد 30% در دام ها می شود. این دستگاه براحتی خوراک دام های سبک و سنگین را با دیگر مواد مغذی و کنسانتره های خوراکی مخلوط کرده و علوفه را به ابعاد مناسب خورد کرده که نه تنها علوفه را له نمی کند بلکه دیگر مواد را به آن می چسباند و در هنگام توضیع، دام امکان جداسازی خوراک را ندارد و همه مواد خوراکی را مصرف کرده و می خورند.

سیلو تراش زرین دوش پارس

دستگاه سیلوتراش دستگاهی مفید برای برش دادن سیلاژ رو زمینی و زیر زمینی است. ساخت دستگاه سیلوتراش در شرکت زرین دوش پارس با بهره وری از متد روز دنیا و استفاده از پولاد مقاوم در ساخت تیغه هاست. سیلوتراش و فیدر میکسر هرکدام برای سلامت گله و روند رشد دام ها بسیار حائزاهمیت هستند. سیلو تراش زرین دوش پارس برای دامداری های صنعتی و مکان های نگهداری سیلو بسیار مناسب بوده و کارایی آن راحت و با سهولت انجام می شود.


علوفه خورد کن

دستگاه علوفه خورد کن برای دامداری های خانگی و نیمه صنعتی کارای بالایی دارد. این دستگاه در سه نوع تولید می شود.

1- علوفه خورد کن تک کاره که فقط علوفه خشک را خورد می کند.

2- علوفه خورد کن دو کاره که می تواند علوفه خشک را خورد و در قسمت دیگر ذرت، گندم، جو، غلات و دیگر مواد مورد نیاز خوراک دام را آسیاب کند.

3- علوفه خورد کن سه کاره که علوفه خشک و آسیاب و علوفه تر را نیز خورد می کند.